Komisje Sejmiku

 

1. Komisja rewizyjna w składzie:

1) Marek Adam Komorowski – Przewodniczący Komisji
2) Zdzisław Jabłoński – Wiceprzewodniczący Komisji
3) Irena Krystyna Berner
4) Wojciech Borzuchowski
5) Andrzej Eugeniusz Chmielewski
6) Sławomir Gromadzki
7) Lech Rutkowski

2. Komisja skarbu i finansów w składzie:

1) Lech Rutkowski - Przewodniczący Komisji
2) Jan Olszewski– Wiceprzewodniczący Komisji
3) Irena Krystyna Berner
4) Bogdan Dyjuk
5) Bogusław Dębski
6) Sławomir Gromadzki
7) Zbigniew Karol Krzywicki
8) Jacek Łapiński
 

3. Komisja rozwoju, gospodarki, infrastruktury i promocji w składzie:

1) Mikołaj Janowski- Przewodniczący Komisji
2) Mieczysław Baszko
3) Irena Krystyna Berner
4) Wojciech Borzuchowski
5) Jan Chojnowski
6) Jacek Przemysław Cylwik
7) Bogusław Dębski
8) Bogdan Dyjuk
9) Sławomir Gromadzki
10) Janusz Kazimierz Krzyżewski
11) Jacek Łapiński
12) Marek Antoni Łukaszewicz
13) Jan Olszewski
14) Lech Rutkowski
15) Andrzej Sutkowski
16) Karol Tylenda  

4. Komisja zdrowia w składzie:

1) Wiktor Łaszewicz - Przewodniczący Komisji
2) Irena Krystyna Berner - Wiceprzewodnicząca Komisji
3) Jan Chojnowski
4) Jacek Przemysław Cylwik
5) Zdzisław Jabłoński
6) Marek Olbryś
7) Lech Rutkowski
8) Daria Krystyna Sapińska
9) Karol Tylenda
10)Sławomir Gromadzki
11) Bogusław Dębski

 

5. Komisja edukacji, kultury, turystyki i sportu w składzie:

1) Dariusz Piontkowski - Przewodniczący Komisji
2) Marek Antoni Łukaszewicz - Wiceprzewodniczący Komisji
3) Mieczysław Baszko
4) Jacek Przemysław Cylwik
5) Jarosław Zygmunt Dworzański
6) Jacek Łapiński
7) Jan Olszewski
8) Jan Syczewski   


6. Komisja rolnictwa, obszarów wiejskich i ochrony środowiska w składzie:

1) Jacek Łapiński - Przewodniczący Komisji
2) Sławomir Gromadzki - Wiceprzewodniczący Komisji
3) Mieczysław Kazimierz Baszko
4) Irena Krystyna Berner
5) Ignacy Jasionowski
6) Leszek Dec
7) Bogusław Dębski
8) Zdzisław Jabłoński
9) Mikołaj Janowski
10) Marek Antoni Łukaszewicz
11) Lech Rutkowski
12) Daria Krystyna Sapińska
13) Andrzej Sutkowski
14) Karol Tylenda
 

7. Komisja rodziny i polityki społecznej w składzie:

1) Jacek Przemysław Cylwik - Przewodniczący Komisji
2) Daria Krystyna Sapińska- Wiceprzewodnicząca Komisji
3) Mieczysław Bagiński
4) Mikołaj Janowski
5) Jacek Piorunek
6) Jan Syczewski

8. Komisja statutowo - regulaminowa w składzie:  

1) Zbigniew Karol Krzywicki - Przewodniczący Komisji
2) Andrzej Eugeniusz Chmielewski - Wiceprzewodniczący Komisji
3) Jan Chojnowski 
4) Marek Adam Komorowski 
5) Jacek Piorunek